Kurumsal Araç Kiralama Sitesi

Kurumsal araç kiralama şirketlerin, büyük firmaların ve kurumların dış kaynak kullanımını azaltmak amacıyla başvurdukları yöntemlerden biridir. 2013 yılından bu yana kurumsal firmalara araç kiralama hizmeti sağlayan firmamız güçlü altyapısı, uygun fiyat istikrarı ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerine kaliteyi yaşatmaktadır. Firmanız ve şirketiniz için kurumsal araç kiralama hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız sizlere sunulan geniş araç yelpazemizden faydalanabilirsiniz. En uygun fiyat seçeneklerine ve kaliteli hizmet anlayışına sahip sitemizden iş seyahatleri, tatilleriniz ve önemli toplantılarda kullanmak için üst model lüks araçlar kiralayabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve lüks görünüme sahip kiralık araçlarımız ile firmanızın gücünü ve prestijini bir adım üste taşıyabilirsiniz.

Sizlere kurumsal araç kiralama hizmeti sunan sitemiz filosunun yeniliği, güvenilirliği ve çeşitliliği ile kurumunuzu her daim üst düzeylere taşıyacaktır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerde şu kriterlere özen göstermekteyiz;

  • Firmamız sizlere sunulan hizmetler sürecinde araçların kalitesi ve aracın kiralama öncesi ya da sonrası hizmetler için memnuniyet sağlamak amacıyla en ince noktaları dahi hassasiyetle kontrol etmektedir.
  • Sizlere sunulan hizmetlerde görevli personellerimiz özel eğitimlerden geçirilerek tecrübeli, güler yüzlü ve alanında uzman çalışanlarımız ile daha kaliteli hizmet anlayışına sahip olunmaktadır.
  • Araç kiralama sürecinde dakik olunarak sizler için birkaç saniyenin dahi önemli olduğu noktasına dikkat edilmektedir.
  • Kiralık araçlarımızın yeniliği ve güvenliği hususunda dikkatli davranmanın yanı sıra kasko hizmeti ile de sizlere araçlarımız konusunda güven sağlamaktayız.
  • Kurumsal araç kiralamak istiyorum diyen müşterilerimize en iyi hizmetleri, uygun fiyat seçenekleri ile en kaliteli araçlarla sunmayı hedefliyoruz.
  • Ehliyeti bulunmayan ya da şoförü ile daha farklı bir imaj yaratmak isteyen şirket yöneticilerine özel vip şoför hizmeti de sağlıyoruz. Bu sayede tüm teknolojik donanımlara sahip lüks araçlarımızda siz seyahat keyfi sürerken özel eğitimlere sahip vip şoförünüz sizi güvenle ulaşacağınız mekana götürmektedir.
  • Sizlere sunulan hizmetlerde öncelikli olarak ” Yüksek hizmet kalitesi ile memnuniyet garantisi” sunmaktayız.

Şirketiniz için sarkislaotokiralama.com sitemizden firmanızın imajına yakışır araç modelini kiralama hizmeti sağlarken zaman kaybı yaşamadan kendi işlerinize daha fazla vakit ayırmayı başarabilirsiniz. Ayrıca araç kiralama hizmeti sayesinde çalışanlarınıza özel araç tahsis ederek de personelinizin motivasyonunu yükseltebilirsiniz. Yönetici çalışanlarınızın özel toplantılara kiralık lüks araçlarla gitmesini sağlarken işleriniz için yüksek motivasyon sağlamayı da başarabilirsiniz. Bunun yanı sıra müşterilerinin kendilerini özel hissetmelerini sağlayan firmamız olası ve istenmeyen kaza ya da sıkıntı durumlarında sizlere özel yedek araç tahsis edecektir.

Kurumsal bir firmanın en önemli ihtiyaçları arasında yer alan ve taşınmazlar listesinin olmazsa olmazı olarak bilinen araçlar sitemiz sayesinde daha cazip fiyat seçenekleri ile hizmetinizdedir. İsterseniz kısa dönemli, isterseniz de uzun süreli olarak kiralayabileceğiniz araçlar ile şirketinizi rakip firmalar arasında da farklı bir statüye ulaştırabilirsiniz. Ayrıca kurumsal firmanızın müşterilerine özel olarak lüks araç kiralama hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tanıtımlarda, reklam ve promosyon çalışmalarınızda birbirinden farklı modellere ve kaliteye sahip lüks araçlarımızı kiralayarak şirketinizin imajını ve kalitesini üst düzeylere taşıyabilirsiniz.

Kurumsal araç kiralama sitemizi ziyaret ederek kişisel tercihlerinize, şirket imajınıza ve kullanım amacınıza uygun araç seçimini kolayca yapabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz araç modeli size belirtilen sürede tam donanımlı bir şekilde teslim edilerek sizlerin memnuniyeti için tüm noktalara dikkat edilmektedir. Toplantılarınızda, fuar organizasyonlarında ve kurumuzun özel davetlerinde son model lüks kiralık araçlarla gücünüze güç katmak için beğendiğiniz araç modeline karar vermek istiyorsanız hemen sitemizi ziyaret edebilir, araç kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

City Rent A Car
Güvenli Araç Kiralama İçin Bilinmesi Gerekenler
ÖNCEKİ YAZI
CİTYRENTACAR | ŞARKIŞLA
Araç Kiralama Hizmetleri
SONRAKİ GÖNDERİ

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *