CİTYRENTACAR | ŞARKIŞLA

Araç Kiralama Hizmetleri

Araç kiralama günümüzün en çok gelişmekte olan sektörlerinden biridir. Sitemiz bu sektörü internet üzerinden yürütmekle birlikte İstanbul’un tüm semtlerine araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Ansızın araç ihtiyacınız olabilir, uzak bir şehre seyahat etmek için günü birlik araç kiralamanız gerekebilir, tatiller ya da özel davetlere gitmek için kendinize özel araç tahsis etmek isteyebilirsiniz. Bu durumda sitemizi ziyaret ederek aradığınız kriterlere uygun aracı anında kiralayabilirsiniz. Gerek özel şahıslara, gerekse kurumlara araç kiralama hizmeti sunan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere sunulan hizmetlerde en ufak ayrıntıyı dahi göz önünde bulundurmaktadır. 2004 yılından bu yana uzman kadrosu ile sizlere araç kiralama hizmeti sunmanın yanı sıra bu işlemler için de birçok avantaj sağlamaktayız.

Araç kiralama genellikle günlük ve uzun dönem olmak üzere iki türlü yapılmaktadır. Günlük araç kiralama daha çok havalimanları ve turistik amaçlar için tercih edilirken, uzun dönem araç kiralama ise firmaların yoğun olarak tercih ettikleri bir yöntemdir. İster kişisel ihtiyacınız için, isterseniz de şirketiniz için araç satın almaya kalktığınızda hem belirli bir sermayeye, hem de aracınızın teknik donanımı, bakımı ve kontrolü için giderlere ihtiyacınız olacaktır. Ancak araç kiralama hizmetleri sayesinde tüm bu masraflardan kurtularak ihtiyacınız olan aracın sadece kira bedelini ödeyebilirsiniz. Araç kiralamanın kişiler açısından da firmalar açısından da faydaları oldukça önemlidir. Sizlere araç kiralama hizmetlerinin faydalarından da bahsedelim.

Araç kiralamanın kişiler için faydalarından bazıları şunlardır;

  • Araç kiralama hizmetinden faydalanarak kişisel tercihlerinize uygun araç tercihi yaptığınızda tatil için gittiğiniz şehrin tüm bölgelerini gezme fırsatı yakalarsınız.
  • Tüm toplantılarınıza ve özel davetlere dilerseniz kiraladığınız araçla birlikte özel vip şoför hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.
  • Sitemiz sizlere oldukça geniş bir araç yelpazesi sunar. Bu sayede birbirinden farklı model ve markalara sahip araçlar arasından istediğiniz aracı tercih edebilirsiniz.
  • Araç kiralama sizlere ani durumlar için anlık çözümler üretirken aynı zamanda herhangi bir sorun esnasında da firmamızın sunduğu desteklerden yararlanabilirsiniz.

Araç kiralamanın şirketler için faydalarından bazıları ise şöyle;

  • İşletmeler filo kiralama hizmetinden faydalanarak işletmenin mevcut bütçesini koruyabilir. Aynı zamanda bu hizmet muhasebe kayıtları açısından da avantaj sağlayacaktır.
  • Araç kiralama için ödenen faturaların gider hesaplarına kaydedilmesi vergi ödemelerinde kolaylık sağlar.
  • Şirketler araç kiralama hizmeti sayesinde araç satın alma sırasında indirim yapılmayan KDV bedelinden de kurtulacaktır.
  • Herhangi bir olası kaza ya da sorunla karşılaşıldığında şirketlerin zaman kaybı yaşamaması için firmamız yeni araç tahsis ederek bu durumda da destek sağlamaktadır.
  • Şirketinize özel olarak tahsis ettiğiniz aracınızın yedek parça değişimleri de firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.
  • Kiralama süreniz dolduğunda dilerseniz aracınızı seçmiş olduğunuz başka modelle de değiştirebiliyorsunuz.

Araç kiralama satın almaya oranla sizlere daha fazla avantaj sağlayacaktır. Ayrıca seçeceğiniz lüks araç modelleri sayesinde özel davetlerde ve toplantılarda da farklı bir imaj yaratabilirsiniz. Bilhassa lüks araç kiralama hizmetimiz sayesinde düğün gününüz için farklı model araçlarımızı kiralayabilirsiniz. Evlilik teklifi ya da özel günlerinizde de lüks araçlarımızı kiralayarak özel gecelerinizi lüks araçlarımız ile mükemmel yaşayabilirsiniz.

sarkislaotokiralama.com sitemizden özel günleriniz için ya da şirketiniz için araç kiralamak isterseniz sitemize giriş yaparak tercih ettiğiniz modele karar verebilirsiniz. Ardından iletişim kısmından bize ulaşarak aracınızı kiralamak istediğiniz günü, saati ve yeri bizlere bildirebilirsiniz. Araç kiralama konusunda uzman ve güler yüzlü kadromuz sayesinde lüks araçlarımızın keyfini sürebilirsiniz.

City Rent A Car
Kurumsal Araç Kiralama Sitesi
ÖNCEKİ YAZI
CİTYRENTACAR | ŞARKIŞLA
En ucuz fiyattan araç kiralamak için 7 tavsiye
SONRAKİ GÖNDERİ

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *