FİAT EGEA

EZBER BOZMAYA DEVAM!

Hayatı dolu dolu yaşayın diye farklı tasarımı, yeni nesil teknolojisi ve benzersiz konforuyla, yeni Egea en iyisi olmak için geldi. En iyiyi ortaya çıkarmak için yeni nesil Egea’yı burada keşfedin. Artık fiyat ve donanım arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. Yeni Egea’yla, dolu bir otomobile bir dolu para ödemek zorunda değilsiniz. Tamamen yenilenmiş teknolojisi, şık yeni görünümüyle birleşti ve artık daha da çevreci hâle geldi. Yeni Egea ile dolu dolu yaşayın. Dolu dolu eğlence için tamamen yenilenen 5. nesil 10” bilgi-eğlence sistemi Uconnect.TM Yeni Egea, dolu dolu özellikleriyle o kadar çok yeniliğe sahip ki; onunla neredeyse her şeyi yapabilirsiniz.

ÖDÜN VERMEYİ GERİDE BIRAKIN

Kim demiş pratik olan zarif olmaz diye? Yeni Egea Lounge ile hayatı kendinize göre yaşayın. Her biri en son teknoloji ve rakipsiz konfor özellikleri ile donatılmış, her tarza yer açan sedan, hatchback ve station wagon. Şehirle konforlu ve en iyi şekilde yüzleşme zamanı. Şimdi seçimlerinizle tarzınızı şehrin sokaklarına yansıtın. İlave inovasyon ve işlevselliğe sahip yeni Street donanım serisi, günlük yolculukları iyileştirir. İster Hatchback, ister Sedan, ister Station wagon olsun; yeni Egea ailesi her zaman şaşırtıcı!

DAHA AZINI BEKLEMEYİN.

Yeni Egea ailesi, sadece bir stil ikonu değil. Sürüş sırasında daha güvende hissetmenizi sağlayan güvenlik özellikleriyle, teknolojisi de gelişti.

DAHA KULLANIŞLI

Kabin içinde çok sayıda saklama alanı bulunuyor. Ön kapılarda yer alan büyük ve kullanışlı bir şekle sahip kapı cepleri ile orta konsol içindeki ve çevresindeki saklama alanlarına eşyalar rahatlıkla yerleştirilebiliyor. Üstelik arka koltuktaki yolcuların eşyalarına da kolayca erişilebiliyor. Peugeot 508’in tüm yenilikçi sistemlerini keşfedin. Tamamen yeni Uconnect™ 5 ile bağlantılı sürüş evrim geçirdi. Daha faydalı, daha güçlü ve daha zengin içeriğe sahip yeni nesil bilgi eğlence sistemiyle gerisi sizde.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Marka:
Fiat
Stok durumu:
Var
Yapıldığı Yıl:
2023
Kilometre:
100
Versiyon :
1.4
Yakıt:
Diesel
Beygir gücü (hp):
95
Vites Türü:
Manual
Doors:
5
Durum:
Sürücü
Garanti:
Evet
  • +Alaşım Jantlar
  • +Seyir Kontrolü
  • +ABS
  • +ESP
  • +Klima
  • +Deri Kaplama
  • +Xenon
  • +Park Sensörleri