RENAULT CLİO V

BİRİNCİ SINIF SEDAN

Peugeot 508 GT, full LED farlar ile çevrili, agresif, damalı krom ızgarası ve net, sade, anında fark edilebilen tasarım ekipmanlarıyla hemen göze çarpıyor; modern sedanın en saf halini yansıtıyor. Çamurlukların kavisini tümüyle gözler önüne serecek şekilde tasarlanmış gövdesiyle atletik ve güçlü bir görünüm sunuyor.

Alçak gövdesi, heykelsi hatları ve sert, güçlü tarzı ile PEUGEOT 508, sportiflik ve inovasyon alanında yeni bir çağa imza atıyor. Yüksek verimliliğe sahip dizel ve benzinli motorları sürüş sırasında gücü en yoğun haliyle hissettiriyor.

TEKNOLOJİ HARİKASI PEUGEOT i-COCKPIT®

Peugeot i-Cockpit® ile kontrolü ele alın. Kompakt direksiyon simidi, konfigüre edilebilir dijital ekran paneli ve 10” HD kapasitif dokunmatik ekran1 ile çevik ve geniş görüş açılı bir sürüş pozisyonunun keyfini çıkarmaya hazır mısınız? Aracın kumanda işlevlerine tek dokunuşla erişmenizi sağlayan şalter tipi piyano tuşlar ile dokunmanın hissini yeniden keşfedin.

YOLUNUZU AYDINLATIN

Markanın kendine özgü yeni far imzasını1
taşıyan tam LED farlar, otomatik yükseklik ayarlama işlevi, statik viraj aydınlatma işlevi ve ön sinyal lambaları sayesinde gün boyunca size gelişmiş bir görsel konfor sunuyor. Optimum sürüş deneyimi ve güvenlik için daima çevrenizi rahatça görebilir ve görünebilirsiniz.

DAHA KULLANIŞLI

Kabin içinde çok sayıda saklama alanı bulunuyor. Ön kapılarda yer alan büyük ve kullanışlı bir şekle sahip kapı cepleri ile orta konsol içindeki ve çevresindeki saklama alanlarına eşyalar rahatlıkla yerleştirilebiliyor. Üstelik arka koltuktaki yolcuların eşyalarına da kolayca erişilebiliyor. Peugeot 508’in tüm yenilikçi sistemlerini keşfedin.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Marka:
Renault
Stok durumu:
Var
Yapıldığı Yıl:
2023
Kilometre:
100
Versiyon :
1.0
Yakıt:
Beygir gücü (hp):
65
Vites Türü:
Manual
Doors:
5
Durum:
Sürücü
Garanti:
Evet
  • +Alaşım Jantlar
  • +Seyir Kontrolü
  • +ABS
  • +ESP
  • +Klima
  • +Deri Kaplama
  • +Xenon
  • +Park Sensörleri