RENAULT MEGANE

GÜÇLÜ TASARIM

Sportif, çekici ve dinamik Yeni RENAULT MEGANE, şimdi akıcı ve rafine hatlarıyla öne çıkıyor. Yeni ön-arka tasarımı ile güçlü görünümü, krom ön ızgarası, gece sürüşünde kolaylık sağlayan Full LED Pure Vision farları ve Renault’nun C şeklindeki ışık imzası ile hayatın her noktasında dikkatler hep sizde toplanıyor. Şimdi sadece hayatta nerede olmak istediğinize karar verin… Yeni Renault Megane Sedan, her yolculuğunuzda size olağanüstü şekilde uyum sağlayacak.

HER YOLCULUK YENİ BİR DENEYİM!

Yeni MEGANE SEDAN’ın dikkat çeken iç kabini size yepyeni bir yolculuk deneyimi sunacak. 10,2” dijital gösterge panelinden, konum hafızalı elektrikle ayarlanan sürücü koltuğuna varıncaya kadar her detay incelikle sizin için düşünüldü*. Modunuz ne olursa olsun, Yeni Megane Sedan ile karşılığını bulur. EASY LINK 9,3″ multimedya sistemi ile Multi-Sense sistemini kişiselleştirerek modunuza göre yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz. 8 farklı ambiyans aydınlatması ve 4 farklı sürüş modu ile sürüş keyfini en üst seviyeye taşıyın. Enerji tasarrufuna yönelik Eco modu, rahat ve konfora yönelik Comfort modu, dinamik bir sürüş için Sport modu ve size özel bir yapılandırma sağlayan My Sense modu…

İLERİ SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ

Yeni MEGANE Sedan’da sunulan ileri sürüş destek sistemleri ile gönül rahatlığı ve güvenle yolculuk yapın. Tüm sürüş bilgilerini gösterge panelinde görebilirsiniz. 1. (AEBS) Aktif Acil Fren Destek Sistemi: Şehir içinde veya otoyolda başka bir araçla çarpışmayı önler veya çarpışma riskini azaltır. Sistem, çarpışma riskini tespit eder ve sürücünün tepki vermemesi halinde acil fren yapar. 2. (ACC) Adaptif Cruise Control: Öndeki araçla takip mesafesini düzenlemek için hızı otomatik olarak ayarlar. 3. Eller Serbest Park Destek Sistemi: Uygun boşluğu ölçerek yapılacak manevrayı tanımlayan bu sistem sayesinde park etmek sorun olmaktan çıkıp keyif haline geliyor.

DAHA KULLANIŞLI

Kabin içinde çok sayıda saklama alanı bulunuyor. Ön kapılarda yer alan büyük ve kullanışlı bir şekle sahip kapı cepleri ile orta konsol içindeki ve çevresindeki saklama alanlarına eşyalar rahatlıkla yerleştirilebiliyor. Üstelik arka koltuktaki yolcuların eşyalarına da kolayca erişilebiliyor. Peugeot 508’in tüm yenilikçi sistemlerini keşfedin.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Marka:
Renault
Model:
MEGANE
Stok durumu:
Var
Yapıldığı Yıl:
2023
Kilometre:
100
Versiyon :
1.5
Yakıt:
Diesel
Beygir gücü (hp):
140
Vites Türü:
Otomatik
Doors:
5
Durum:
Sürücü
Garanti:
Evet
  • +Klima
  • +Deri Kaplama
  • +Xenon
  • +Park Sensörleri
  • +Alaşım Jantlar
  • +Seyir Kontrolü
  • +ABS
  • +ESP