HYUNDAİ ELANTRA

Sedan ruhu,cazibesini buldu.

Alışkanlıklar, tutkular, beklentiler değişebilir ama gençlik daima ruhunuzda gizlidir. Elmas kesim detaylara sahip tasarımı, sıra dışı güvenlik ve konfor donanımlarıyla ELANTRA, ruhunuzdaki gençliği tüm cazibesiyle açığa çıkarmaya geldi. İçinizdeki sese kulak verip tutkuların peşinden gitmek için beklediğiniz o an geldi. O, kalıpların dışında olmanın cezbedici hissini size yolculukların her anında yaşatacak. ELANTRA’nın parametrik elmas kesim detaylara sahip tasarımı, uzun motor kapağının ve pürüzsüz tavan çizgilerinin geometrik estetiğini öne çıkararak vizyon sahibi ve yenilikçi stilini tamamlar.  Kapıların üzerinde keskin çizgiler, tek bir noktada birleşerek ışığı üç farklı renk olarak yansıtıyor. Üç boyutlu parametrik tasarım, ön ızgaranın derinliğini vurgulayarak görünümünü elmas kesim mücevhere benzetir. Güçlü ve uzatılmış ön farlar ise ELANTRA’nın ön tasarımına sportif bir görünüm kazandırır. LED farlar, 17 inç alaşım jantlar, bagaj kapağının üzerindeki keskin kenarlı spoiler ve Hyundai‘yi temsil eden belirgin H tasarıma sahip bütünleşik LED stop lambası geleceği bugüne taşıyan bir arka tasarıma katkıda bulunur.

Dijital Gösterge ve Kontroller

10,25” tam renkli gösterge ekranı ve navigasyon ekranı, sürücüyü tamamen çevreleyerek panoramik bir görünüm sunar. Daha kolay kontrol sağlamak ve yüksek teknolojiyi hissettirmek için sürücüye doğru 10 derece eğik pozisyona sahiptir.

Akıllı Hız Sabitleme Kontrolü (SCC)

Ön radar sensörlerini kullanan Dur&Kalk fonksiyonlu Akıllı Hız Sabitleme özelliği, otomatik hızlanma ve fren yapma ile hızı sabit tutarak öndeki araçla aranızdaki mesafeyi korur. Trafiğin tıkanması hâlinde Dur&Kalk sistemi, otomobil durma noktasına gelene kadar fren yapar ve yol açık olduğunda istenen hıza ulaşana kadar otomatik olarak hızlanır.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Marka:
Hyundai
Stok durumu:
Var
Yapıldığı Yıl:
2023
Kilometre:
100
Versiyon :
1.6
Yakıt:
Beygir gücü (hp):
123
Vites Türü:
Otomatik
Doors:
5
Durum:
Sürücü
Garanti:
Evet
  • +Klima
  • +Deri Kaplama
  • +Xenon
  • +Park Sensörleri
  • +Alaşım Jantlar
  • +Seyir Kontrolü
  • +ABS
  • +ESP