PEUGEOT 2008

Yeni

ÇEKİM GÜCÜ

PEUGEOT 2008 Hem akıcı hem güçlü çizgileriyle, yerden yüksekliğiyle Peugeot SUV 2008 cömert bir genişlik ve ustaca bir güç sergiliyor. Çok boyutlu tasarımı sayesinde gövdeye yakın işlenmiş şık çizgilerle ve hatlarla canlı, keskin bir tarz yaratıyor. Ön yüzünün etkileyici tasarımı, markanın simgesi haline gelen farları, aerodinamik detaylar ile hafifletilmiş 18” jantları(1), parlak siyah cam çerçeveleri(1), yatay motor kaputu ve Siyah Elmas rengi tavanıyla(1) hem güçlü hem de sportif bir görünüm yansıtıyor.

DİKKAT ÇEKİCİ

Peugeot SUV 2008’in arka yüzü parlak siyah detaylar ile destekleniyor, onu bir üst seviyeye taşıyan rüzgarlık ve krom çift egzoz borusu(1) tasarım olarak da mükemmellik sağlıyor. Markanın imzası olan arka LED farlara ek olarak gece-gündüz yanan 3’lü aslan pençesi izi de SUV’nin teknolojik üstünlüğüne ve etkileyiciliğine güç katıyor.

HER DETAYDA MÜKEMMELLİK

Peugeot SUV 2008’in iç döşemesi için kaliteli malzemeler ve orijinal tonlar özenle seçildi. Ortaya sportif şıklığa sahip üst düzey bir tasarım çıktı. Kumaş, yarı deri veya Nappa deri döşemeler (1) siyah tavan kaplaması(2) ve yüksek kalite deri direksiyon simidi(1) iç mekanın estetiğini zirveye çıkarıyor. SUV’nizin iç mekan tasarımını kişiselleştirmeye ne dersiniz? Unutmayın, iç mekanın şık çizgilerini geliştirmek için önerilen 8 renkten(2) bir ambiyans seçebilirsiniz

ULTRA AKILLI SUV

Seyahatinizi 10” kapasitif HD dokunmatik ekranda(1) veya 3D dijital gösterge panelinde(1) takip edebilirsiniz. Mirror Screen(2) özelliğini kullanarak en sevdiğiniz akıllı telefon uygulamalarınızı dokunmatik ekrana yansıtarak bağlantıda kalabilirsiniz. Akıllı telefonunuzu, orta konsoldaki özel kablosuz şarj alanında(1) şarj edebilirsiniz. Küçük bir hatırlatma; yolcular için de önde ve arkada USB(3) bağlantıları Peugeot SUV 2008’de yer alıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Marka:
PEUGEOT
Stok durumu:
Var
Yapıldığı Yıl:
2023
Kilometre:
100
Versiyon :
1.5
Yakıt:
Diesel
Beygir gücü (hp):
100
Vites Türü:
Otomatik
Doors:
5
Durum:
Sürücü
Garanti:
Evet
  • +Klima
  • +Deri Kaplama
  • +Xenon
  • +Park Sensörleri
  • +Alaşım Jantlar
  • +Seyir Kontrolü
  • +ABS
  • +ESP