CITROËN C4

YENİLİĞE YOL AÇAR!

Citroën C4 kompakt bir hatcback’in zarafeti, akıcı hatları ve dinamizmiyle SUV’nin gücü ve karakterini birarada sunuyor. Citroën C4, kabin içindeki rahatlığı, dinamizmi ve sürüş keyfini en üst seviyeye taşıyarak gelişmiş konfor ve uçan halı etkisi sağlayan Progressive Hydraulic Cushions®, Citroën Süspansiyonu ile donatılıyor.

YENİLİKÇİ VE TEKNOLOJİK

Büyük çaplı tekerlekler (690 mm) ve 156 mm yerden yükseklik ile birlikte kısa ön ve arka çıkıntılar aracı rakiplerinden ayırıyor ve araca iddialı ve her an “harekete geçmeye hazır” bir duruş kazandırıyor. Citroën’in yeni estetik kodlarını içeren ön bölüm; V şeklinde ışık imzası, iki kademeli farlar ve aracın tüm genişliği boyunca uzanan krom marka logosu, Gündüz farları, farlar ve sis farlarında kullanılan Citroën Tam LED Vision teknolojisiyle öne çıkaran benzersiz bir görsel şölen sunuyor.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Citroën Advanced Comfort® programı Citroen C4’te ön plana çıkıyor. Süspansiyondaki Progressive Hydraulic Cushions® yoldaki tüm tümseklerde sarsıntısız bir sürüş sağlar. Tüm yolcular için entegre edilmiş geniş yaşam alanı, çıkarılabilir tablet desteği ve saklama alanı çözümleri sunuyor.

TEKNOLOJİ

Yeni Citroën C4, günlük hayatı kolaylaştırmak, sürüş koşullarını desteklemek ve daha güvenli hale getirmek için araç içi güvenliği, konforu ve huzuru arttırmak üzere 16 adet sürüş destek teknolojisi sunuyor.

BAĞLANABİLİRLİK

Siz ve beraberindeki yolcuların güvenliğini sağlamak, içiniz rahat seyahat etmek ve zamandan tasarruf ettiğinizden emin olmak için, bağlantılı çözümleriyle Citroën Connect Assist devreye giriyor. Citroën Connect Play, geniş bir içerik yelpazesi oluşturarak bunları paylaşmanıza ve keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan, akıllı cihazlara indirilebilen bazı uygulamaları bünyesinde barındırıyor. Mirror Screen* özelliği, akıllı telefonunuzu araç ekranına yansıtarak sürüş esnasında uyumlu uygulamalara araç ekranından erişim sağlıyor. *Android Auto veya Apple CarPlayTMile

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Marka:
CITROËN
Stok durumu:
Var
Yapıldığı Yıl:
2023
Kilometre:
100
Versiyon :
1.2
Yakıt:
Beygir gücü (hp):
130
Vites Türü:
Otomatik
Doors:
5
Durum:
Sürücü
Garanti:
Evet
  • +Klima
  • +Deri Kaplama
  • +Xenon
  • +Park Sensörleri
  • +Alaşım Jantlar
  • +Seyir Kontrolü
  • +ABS
  • +ESP