HYUNDAI KONA HYBRID

İnce bir zevkin yollara yansıması

Yeni HYUNDAI KONA HYBRID’nın şık ve zarif hatları, kendinden emin tarzı, onu sınıfındaki diğer SUV’lardan ayırıyor. Cesur ve yenilikçi tasarım güncellemeleri ona daha modern ve sportif bir görünüm kazandırırken otomobilin güçlü SUV kimliğini koruyor. Yeni KONA’nın sportif görünümü, keskinleşen gövde çizgileriyle belirginleşen ön tasarımla vurgulanıyor. Göz alıcı yeni ön tampon, çamurluk kaplamasına doğru yumuşak bir geçiş yaparak cesur tasarımlı yeni ızgaranın altında benzersiz kemer oluşturuyor.

Etkileyicisin. Her açıdan

Yeni KONA’nın kendine özgü hatları, yeniden tasarlanan yüksek kontrastlı çamurluk kaplamasına doğru süzülerek arkadaki iddialı SUV tasarımını öne çıkarıyor. Ön taraftaki özel aydınlatmanın eşsiz görünümünü arkaya taşıyan yeni stop grubu, yatay çizgilerle iddialı bir görünüm sunuyor. Yeni KONA’nın çift ekranlarında en son bağlantı teknolojileri, şık bir tasarımla buluşuyor. 10,25 inçlik tamamen dijital gösterge paneli, sürüş sırasında ihtiyacınız olan birçok bilgiye kolayca ulaşmanızı sağlarken, kokpitin yüksek teknoloji görünümünü pekiştiriyor. Seçilen sürüş moduna göre değişen 3 farklı temaya sahip ekran, hem Yeni KONA’nın sürüş dinamikleriyle hem de o anki ruh hâlinizle uyum sağlıyor. Konsolun ortasında ise 8 inç büyüklüğündeki dokunmatik ekran göze çarpıyor. Kablosuz Apple CarPlay™ ve Android Auto™ özelliği de sunan Yeni KONA, telefonunuzu bağlayıp müzik, telefon ve uygulama işlevlerini büyük ekranda görebilmenizi sağlıyor.

Burası yeni, özgür bir dünya

Birçok farklı kullanım ihtiyacına cevap veren Yeni KONA’nın içi, önceki modele göre daha modern bir görünüm sunacak şekilde tasarlandı. Aktif yaşam tarzı için ideal olan güçlü ve sofistike yeni tasarım güncellemeleri, Yeni KONA’nın dış tasarımındaki sportif görünümle uyum sağlıyor. Hem yolcular hem de eşyalarınız için geniş bir alan sunan Yeni KONA, yoğun bir yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

DAHA KULLANIŞLI

Kabin içinde çok sayıda saklama alanı bulunuyor. Ön kapılarda yer alan büyük ve kullanışlı bir şekle sahip kapı cepleri ile orta konsol içindeki ve çevresindeki saklama alanlarına eşyalar rahatlıkla yerleştirilebiliyor. Üstelik arka koltuktaki yolcuların eşyalarına da kolayca erişilebiliyor. Peugeot 508’in tüm yenilikçi sistemlerini keşfedin.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Marka:
Hyundai
Stok durumu:
Var
Yapıldığı Yıl:
2023
Kilometre:
100
Versiyon :
1.0
Yakıt:
Beygir gücü (hp):
120
Vites Türü:
Otomatik
Doors:
5
Durum:
Sürücü
Garanti:
Evet
  • +Klima
  • +Deri Kaplama
  • +Xenon
  • +Park Sensörleri
  • +Alaşım Jantlar
  • +Seyir Kontrolü
  • +ABS
  • +ESP