Mercedes A180 SEDAN

SEDAN ŞİMDİ A SERİSİNDE

En klasik otomobil formlarından biri, artık en modern formunda. A-Serisi Sedan, tipik sedan tasarımını hiç olmadığı kadar sportif bir biçimde yorumluyor. MBUX – Mercedes-Benz Kullanıcı Deneyimi ile A-Serisi Sedan, hiç olmadığı kadar zeki. Her gün yeni bir şey öğrenir ve sürücüsünü günden güne daha iyi tanır. En sevdiğiniz şarkıyı ve annenizi aradığınız günü aklında tutar. Sonrasında ise otomatik olarak doğru radyo kanalını açar veya annenizi arayacağınız gün size onu aramayı önerir. Tamamen kendiliğinden ve elbette istediğiniz sürece. İster yoğun trafik saatlerinde ister uzun yolda, ister bilinmeyen yollarda olsun; A-Serisi Sedan’ınız, stresli koşullarda sizin rahat hissetmenizi sağlar. Bunun arkasında da Mercedes-Benz ile her sürüşü daha güvenli ve benzersiz kılan bir deneyim mevcut: Mercedes-Benz Intelligent Drive (Akıllı Sürüş). Çünkü direksiyon başında ardında geçirdiğiniz zaman sizin zamanınız. Rahatlama zamanı. Enerjinizi depolama zamanı. Böylece her yere güvenli ve rahat bir şekilde gidersiniz.

HER ÇİZGİSİYLE ÇOK KESKİN BİR DURUŞ

A-Serisi Sedan, eğimli ön kısmıyla hava akımına karşı aerodinamik bir şekilde hareket eder. Bunun arkasında dik konumda duran bir radyatör ızgarası ve alçak konumlandırılmış bir motor kaputu saklıdır. Sağ ve sol tarafta gerçekten öne çıkan iki özellik: İsteğe bağlı MULTIBEAM LED teknolojili farlar, yenilik gücü saçar. A-Serisi Sedan bu özellikleriyle yola daha yakın bir şekilde durur. Böylece kalplerimizin daha hızlı atmasını sağlar. Yeni ve daha saf bir A-Serisi tasarımı, Sedan ile zarif bir şekilde tamamlanıyor: İki parçalı arka aydınlatma grubu sayesinde, görsel olarak geniş görünüme sahip olan bir arka kısım ile. Arkasında yer alan yükleme alanı güzel olduğu kadar büyük de bir alana sahip. Üstelik opsiyonel HANDS-FREE-ACCESS, eller serbest bagaj açma fonksiyonu ile dokunmadan açılabilir.

AKILLI TELEFON ENTEGRASYONU

A-Serisi Sedan’da akıllı telefonunuzu sadece orta konsola yerleştirerek şarj edebilirsiniz. Near Field Communication (NFC) sayesinde çok sayıda kumanda adımına, kablolara veya sürekli kod girmenize gerek kalmadan akıllı telefonunuz A-Serisi Sedan ile anında bağlanır. İster SMS gönderin, ister kişi listenizde gezinin; hiç sorun değil. USB veya NFC üzerinden bağlanarak akıllı telefonunuzu elinize almadan kullanabilirsiniz. Direksiyonun üzerindeki dokunmatik kontrol tuşları ile medya ekranındaki neredeyse tüm uygulamaları ve fonksiyonları kontrol edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Marka:
MERCEDES
Stok durumu:
Var
Yapıldığı Yıl:
2023
Kilometre:
100
Versiyon :
2.0
Yakıt:
Diesel
Beygir gücü (hp):
116
Vites Türü:
Otomatik
Durum:
Sürücü
Garanti:
Evet
  • +Klima
  • +Deri Kaplama
  • +Xenon
  • +Park Sensörleri
  • +Alaşım Jantlar
  • +Seyir Kontrolü
  • +ABS
  • +ESP