MERCEDES C200 AMG 4 MATIC

Sportif tasarım, modern lüksle buluştu

Yeni C-Serisi Sedan’ın dış mekan tasarımı, azaltılmış̧ çizgiler ve özenli bir işçilikle şekillendirilmiş yüzeyindeki dokunuşlarla ön plana çıkar. Minimalist tasarım dili lüks ve sportifliği doğal bir şekilde birleştirir. Dinamik ön kısım, uzatılmış bir aks mesafesi ve sportif güç kubbeleri Yeni C-Serisi’ne net bir ileri itiş gücü kazandırır. Dijital ön konsol, orta konsoldaki büyük dokunmatik ekran ve modern bir süsleme konsepti Yeni C-Serisi Sedan’ın modern lüksü temsil etmesini net bir şekilde ortaya koyuyor

Yenilikçi ve verimli

Yeni C-Serisi Sedan’da yeni nesil benzinli motor bulunur. Entegre marş jeneratörüne sahip yenilikçi teknolojisi, Yeni C-Serisi’nin çevik ve üstün bir şekilde hareket etmesini sağlar. Yeni C-Serisi Sedan’ın kapsamlı öne çıkan konfor özellikleri sizi ilk andan itibaren rahatlatır. Sekiz masaj programına sahip ergonomik koltuklardan, etkileyici ambiyans aydınlatması konseptine ve yol gösterici ENERGIZING PLUS paketine kadar yolculuğunuzda konforsuz bir saniyeniz bile olmayacak. Bu özelikler ve daha fazlası, Yeni C-Serisi Sedan’ınızı her durumda bir dinlenme vahasına dönüştürecek.

Güven vermek, onun doğasında var

Yeni C-Serisi Sedan’daki akıllı güvenlik konsepti, kelimenin tam anlamıyla yol göstericidir. Birçok yenilik, her sürüşünüzü rahat ve güvenli bir hale getirir. Güncellenmiş̧ sürüş paketi yardımcısı sizinle birlikte düşünür. Orta konsol hava yastığı ve PRE-SAFE® Impulse yan güvenlik sistemi sizi koruyabilen diğer güvenlik özellikleridir.  Sesli kumanda ve multimedya sistemi sizin ihtiyaçlarınızdan ve taleplerinizden ilham alarak geliştirildi. En yenilikçi kumanda sistemi MBUX’in geliştirilmesi, Yeni C-Serisi Sedan’ınızı dijital bir konfor alanına dönüştürür. Buna navigasyon için artırılmış gerçeklik videosu veya genişletilmiş ön camda sanal gösterge paneli gibi yol gösterici özellikler dahildir.

Sizinle birlikte düşünür ve özellikle de sizi düşünür

Trafikteki en stresli zamanınızda bile dinlenecebileceğiniz bir konfor alanı düşünün. Yeni C-Serisi Sedan’ın bu yenilikçi güvenlik ve yardımcı sistemleri tüm bu konfor alanının bir parçasıdır ve araç içinde size maksimum seviyede yardımcı olur. Geliştirilmiş PRE-SAFE® Impulse yan güvenlik sistemi ve Sürüş Yardım Paketi PLUS, ciddi durumlarda sizi koruyabilir.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Marka:
MERCEDES
Stok durumu:
Var
Yapıldığı Yıl:
2023
Kilometre:
100
Versiyon :
1.5
Yakıt:
Beygir gücü (hp):
204
Vites Türü:
Otomatik
Durum:
Sürücü
Garanti:
Evet
  • +Klima
  • +Deri Kaplama
  • +Xenon
  • +Park Sensörleri
  • +Alaşım Jantlar
  • +Seyir Kontrolü
  • +ABS
  • +ESP