HYUNDAİ İ20

HEYECANINI YENİDEN KEŞFET

Her gün sizi bekleyen sorumluluklar, tutulması gereken sözler, gidilmesi gereken seyahatler varsa, tüm bunlar için çıkacağınız yolculuklar da var. İşte bu yüzden i20’yi verimli motor seçenekleri, sınıfının en iyi güvenlik ve bağlantı donanımları gibi akıllı teknolojilerle donattık. Çıktığınız her yolculuğun keyfine varmanız için teknolojiyi kullandık. i20; sportif tasarımı, etkileyici detayları ve gelişmiş bağlantı donanımlarıyla yollara yeni bir heyecan getiriyor. Önceki nesle göre daha geniş ve uzun olan i20, daha aşağıda konumlanan tavan çizgisi sayesinde sportif görünürken aynı zamanda geniş bir iç hacim de sunuyor. Güvenlik ve bağlantı donanımlarıyla da her yolculuğu benzersiz bir sürüş deneyimine dönüştürüyor. Aynı zamanda i20, dinamik hatların, şık bir görünümün ve teknolojinin uyumlu bir şekilde bir araya geldiği yeni “Duygusal Sportiflik” tasarım felsefemizi yansıtan Avrupa’daki ilk modelimiz olma özelliğini de taşıyor.

NEREDEN BAKARSAN GÖZ ALICI

HYUNDAİ İ20’yi daha yakından tanıdıkça, ona hayran olacaksınız. Arkaya doğru uzanan LED ön farları ve gündüz sürüş farları; dikkatleri üzerine çeken hava girişleri ve güçlü bir ilk izlenim bırakan yeni ızgarayla bütünleşiyor. i20’nin arka tamponu ise onun yepyeni ve sıra dışı görünümünü ortaya çıkarıyor. Sonuç mu? Sportif tasarımıyla herkesten ayrılıp öne çıkan, içi olduğu kadar dışı da sıra dışı olan bir otomobil.

HER AN YENİ BİR HEYECANA HAZIR

Onun dinamik tasarımını her gördüğünüzde hemen harekete geçmek isteyeceksiniz. i20’nin sizi canlandıran sportif görünümü, yeni C sütunu tasarımı ve Z şekilli LED arka far grubunda tercih edilen detaylarla belirginleşiyor. Bagaj kapağına doğru zarifçe uzanan arka farlarsa, bu eşsiz görünümü tamamlıyor. Yeni tasarlanan 17 inç alaşımlı jantlar, otomobilin yoldaki güçlü tavrını pekiştiriyor. Günlük hayatta birçok sorumluluğunuz var ama bu hayatınızın keyifli olmadığı anlamına gelmez. Özellikle de yola her zaman sizi düşünen teknolojilerle çıktıysanız… İşte biz de bu yüzden i20’yi akıllı teknolojilerle donattık. Son teknoloji güvenlik, bağlantı ve konfor donanımlarıyla, yolculuğunuzun her anında sizin yanınızda olan mükemmel bir sistem geliştirdik. Daha iyi bir sürüş deneyimi sunmak için teknolojinin tüm olanaklarını kullandık.

BAĞLANTI KOLAYLIĞI

Sınıfının en iyi dijital kokpitine ve bağlantı özelliğine sahip olan i20, hayatınızı kolaylaştırmak ve yolculuklarınızı daha keyifli hâle getirmek için son teknoloji akıllı özelliklerle donatıldı. Bölünmüş ekran işlevselliği olan, ikiz 10,25″ dijital gösterge ekranı ve 10,25” dokunmatik ekranlı bilgi ve eğlence sistemi, şıklığı ve üstün kullanım kolaylığını bir arada sunuyor. Sahip olduğu Apple CarPlay™* ve Android Auto™* özelliğiyle telefonunuzu i20’ye bağlayıp müzik, telefon ve uygulama işlevlerine büyük ekranda erişebiliyorsunuz. Kablosuz telefon yansıtma desteği** ve orta konsolda yer alan kablosuz şarj sistemi sayesinde ise kablosuz bağlantının keyfini her yolculukta çıkarabiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Marka:
Hyundai
Stok durumu:
Var
Yapıldığı Yıl:
2023
Kilometre:
100
Versiyon :
1.4
Yakıt:
Diesel
Beygir gücü (hp):
100
Vites Türü:
Manual
Doors:
5
Durum:
Sürücü
Garanti:
Evet
  • +Alaşım Jantlar
  • +Seyir Kontrolü
  • +ABS
  • +ESP
  • +Klima
  • +Deri Kaplama
  • +Xenon
  • +Park Sensörleri