BMW 2.16 D

BMW 2 SERİSİ TASARIMI

BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin dış ve iç tasarımının üst düzey özellikleri. BMW 2 Serisi Gran Coupé 19 inç boyutuna kadar olan jantlarıyla son derece hafif bir görünüme sahip. Ayırt edilir BMW Böbrek Izgaraları, LED farlar ve stop lambaları, çerçevesiz kapılar, güçlü omuzlar ve sportif arka bölüm iç tasarıma da yansıyan gerçek gücü ifade ediyor. Işıklı iç kaplamalar ve opsiyonel spor koltuklarla birlikte sürücü odaklı kokpit, aynı oranda ayrıcalık ve dinamizm sunan bir ortam oluşturuyor. Aynı zamanda opsiyonel olarak sunulan BMW Live Cockpit Professional ile iki adet 10,25 inç ekran ve BMW Head-Up Display her an bilgi sahibi olmanızı sağlıyor.
 

SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ

BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin motor, hareketli aksam ve yürüyen aksam teknolojileri. Çift debriyajlı otomatik vitesi ile BMW 2 Serisi Gran Coupé bu segmentte çeviklik açısından da öncü. Karakteristik BMW sürüş dinamiklerini temsil eden güçlü ve son derece verimli BMW TwinPower Turbo benzinli ve dizel motor seçenekleriyle birlikte diğer modeller arasından kolaylıkla sıyrılıyor ve her rotada kendinden emin, olağanüstü bir tavır ortaya koyuyor.

DESTEK SİSTEMLERİ

BMW 2 Serisi Gran Coupé’deki yenilikçi sürücü destek sistemleri ve teknoloji özelikleri. BMW 2 Serisi Gran Coupé en ince detayına kadar teknik açıdan ileri bir görünüm sergiliyor. Şerit Takip Sistemi ve şehir içi fren foksiyonuna sahip Sürüş Asistanı, Otomatik Park ve Geri Sürüş Asistanı’nı kapsayan Park Asistanı gibi yenilikçi sürücü destek sistemleri sizi yolculuğunuz sırasında desteklerken, tamamen sürücü odaklı kokpitiyle sürücü ve otomobil arasındaki iletişimi bir sonraki seviyeye taşıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Marka:
BMW
Stok durumu:
Var
Yapıldığı Yıl:
2023
Kilometre:
100
Versiyon :
1.5
Yakıt:
Diesel
Beygir gücü (hp):
116
Vites Türü:
Otomatik
Doors:
5
Durum:
Sürücü
Garanti:
Evet
  • +Alaşım Jantlar
  • +Seyir Kontrolü
  • +ABS
  • +ESP
  • +Klima
  • +Deri Kaplama
  • +Xenon
  • +Park Sensörleri