BMW 520

BUSINESS CLASS’A HOŞ GELDİNİZ

BMW 5 Serisi Sedan’ın sağladığı konfor, BMW ConnectedDrive tarafından sunulan kapsamlı Ofi s fonksiyonları kadar etkileyicidir. Örneğin pratik USB ve Bluetooth bağlantısı seçeneği ile akıllı telefonunuzu otomobilinize bağlayabilir, rehberinizdeki bilgileri ya da programınızı istediğiniz zaman Kontrol Ekranı’nda görüntüleyebilirsiniz. Yeni opsiyonel iDrive Dokunmatik Butonu ile BMW’nin sürücüye odaklı tipik tasarımını kelimenin tam anlamıyla hissedebilirsiniz. Bu özellik harfl eri ve rakamları kendi el yazınızla girmenizi sağlar. Tüm bu özelliklerin yer aldığı ortam tamamen size bağlıdır. M Sport paketinin yanı sıra, BMW Modern ve Luxury Line seçenekleri size tercihinizi yapabileceğiniz iki farklı tasarım teması daha sunar. Böylelikle iç ve dış tasarım açısından çok daha farklı bir karakter oluşturabilirsiniz.

VERİMLİLİĞİN YENİ ANLAMINI KEŞFEDİN

BMW 520 ile yeni BMW 5 Serisi verimlilik ve dinamizmin somut halini sunar. 360bg (225kW) motor gücü göz önüne alındığında, rakamlar yeterince açıklayıcıdır: Opsiyonel sekiz ileri Steptronic şanzımanla birlikte 100 kilometrede yalnızca 7.2–7.7 litre yakıt tüketimi ve 169–179gr/km arasında CO2 emisyonuna sahiptir. Arzu ederseniz, kentin sokaklarını daha verimli şekilde BMW Maxi Scooter üzerinde keşfedebilirsiniz. Çevik sürüşü ve düşük yakıt tüketimi tam da şehir hayatında ihtiyaç duyulan özellikler.

BMW HEAD-UP DISPLAY

Tam renkli BMW Head-Up Display sürüş ile ilgili önemli bilgileri doğrudan sürücünün görüş açısı içerisine yansıtır. Böylece sürücünün dikkati her zaman yola odaklanır. Bilgiler arasında mevcut hız, navigasyon talimatları, Hız Limit Bilgisi ve sollama yapılamaz işareti, Kontrol Mesajları ve bilgi eğlence özelliği yer alır.

BMW EFFICIENT DYNAMICS

BMW, çok ödüllü sürdürülebilirlik stratejisinin bir parçası olarak, verimli sürüş teknolojileri hedefi ni benimseyen ilk üreticilerden biridir. Standart olarak bulunan BMW Effi cientDynamics, yakıt tüketimini ve emisyonu azaltırken aynı zamanda dinamik performansı artıran kapsamlı bir teknoloji paketidir. Pek çok ödüllü teknolojinin sahibi olarak BMW Group, yeni otomobili filosunun CO2 emisyonunu 1995 yılından beri %30’dan daha fazla bir oranda azaltmayı mümkün kılmıştır. Şu anda 24 model kilometre başına 120gr’dan daha az CO2 üretiyor. BMW Group, CO3 emisyonunu 2020 yılına kadar %25 oranında daha azaltmayı planlıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Marka:
BMW
Stok durumu:
Var
Yapıldığı Yıl:
2023
Kilometre:
100
Versiyon :
1.6
Yakıt:
Diesel
Beygir gücü (hp):
170
Vites Türü:
Otomatik
Doors:
5
Durum:
Sürücü
Garanti:
Evet
  • +Xenon
  • +Park Sensörleri
  • +Alaşım Jantlar
  • +Seyir Kontrolü
  • +ABS
  • +ESP
  • +Klima
  • +Deri Kaplama