Peugeot 3008

YENİ PEUGEOT SUV 3008

Yenilikçi SUV kodlarına sahip benzersiz tasarımıyla yeni PEUGEOT SUV 3008’i keşfedin. Karakteristik ve özgün tasarımı, güç ve zarafet ile dinamizm ve akıcı hatları birleştiriyor. Benzersiz PEUGEOT i-Cockpit® ve yenilikçi teknolojiler, kabin içi konforunuzu ve güvenliğinizi artırmak için tasarlandı. Yüksek verimlilik seviyesine sahip benzinli ve dizel motorlar dinamik ve keyifli bir sürüş deneyimini beraberinde getiriyor.

DİNAMİZM RUHUNDA VAR

Yeni PEUGEOT SUV 3008, dayanıklılık, estetik ve dinamik tasarım arasında benzersiz bir denge sunan iddialı bir görünüm ortaya koyuyor. Yeni ön tasarım, modele güçlü bir kişilik kazandırıyor. Sınıfının en iddialı modeli, cesur ve modern bir çağ başlatıyor. Yeni PEUGEOT SUV 3008’in özenli detaylara sahip güçlü ön tasarımı, çerçevesiz ön ızgara ve tamponla bütünleşen detaylarla geleceğin estetik tasarım kodlarını şekillendiriyor.

ONU GÖRÜNCE DURMAMAK İMKANSIZ

Arkadan bakıldığında karakteristik 3 boyutlu aslan pençeleri ve dinamik sinyalleriyle yeni PEUGEOT SUV 3008’in full LED teknolojisine sahip stop lambaları göze çarpıyor. Füme bir camla kaplı stop lambaları, siyah bagaj bandıyla birbirine bağlanıyor ve böylece daha geniş ve daha sportif bir görünüm elde ediliyor. Yeni PEUGEOT SUV 3008’inize “Black Pack” ile özel, siyah detaylarla daha dinamik ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Yeni koyu krom renkte ön ızgara ve aslan sembolüyle daha da özgün bir görünüm elde edebilirsiniz. “3008”, “GT” ve “PEUGEOT” logoları saten siyahı rengiyle ve tavan barlarıyla mükemmel bir uyum sergiliyor. Spoyler, ön tampon, tavan ve arka tampon şeridindeki kaplamalar, parlak siyah rengiyle otomobilin modern ve dinamik görünümüne katkı sağlıyor

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Marka:
PEUGEOT
Stok durumu:
Var
Yapıldığı Yıl:
2023
Kilometre:
100
Versiyon :
1.6
Yakıt:
Diesel
Beygir gücü (hp):
180
Vites Türü:
Otomatik
Doors:
5
Durum:
Sürücü
Garanti:
Evet
  • +Alaşım Jantlar
  • +Seyir Kontrolü
  • +ABS
  • +ESP
  • +Klima
  • +Deri Kaplama
  • +Xenon
  • +Park Sensörleri