OPEL MOKKA

BİRİNCİ SINIF SEDAN

Kalitenin bir ayrıcalık değil, bir hak olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple, çığır açan yeni teknolojileri keşfederken herkesin yararlanmasını sağlamayı misyonumuz haline getirdik. daha önce sınırlı kişinin erişebildiği yenilikleri, herkesin kullanımına sunuyoruz. Çünkü opel’in dnA’sı tam da bunu gerektiriyor.

DAHA ÇOK DENEYİM

Tamamen elektrikli veya benzinli motor seçenekleri ile kuralları baştan yazan yeni Mokka, sürüş deneyimini tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Yeni Mokka’nın benzersiz ve çığır açan vizör ön tasarımı, Opel’in geleceğinin göstergesi. Tasarımındaki her çizgi ve her kavis Mokka’nın özgüvenini yansıtıyor. Benzersiz tasarıma ek olarak; yeni Mokka’da tarzına mükemmel bir şekilde uyacak birçok kişiselleştirme seçeneği de bulabilirsin.Yeni Mokka’nın benzersiz ve çığır açan vizör ön tasarımı, Opel’in geleceğinin göstergesi. Tasarımındaki her çizgi ve her kavis Mokka’nın özgüvenini yansıtıyor. Benzersiz tasarıma ek olarak; yeni Mokka’da tarzına mükemmel bir şekilde uyacak birçok kişiselleştirme seçeneği de bulabilirsin.

DAHA ÇOK GELECEK

Geleceğe hoş geldin! Mokka-eʼnin yüksek verimli motoru ve hafif altyapısı ile olağanüstü bir sürüş deneyimi yaşayacaksın. % 100 elektrikli motorun sağladığı 136 hp güç ve 260 NM anlık tork ile dar sokaklar, geniş yollar ve geleceğin getireceği tüm zorlukları kolaylıkla aşmak mümkün.

DAHA ÇOK ELEKTRİK

Mokka-e, yeni nesil pil teknolojisi ile yalnızca tek bir şarjla 3241 kmʼye varan yüksek menzil sunuyor. Sürüş tarzına göre Eco, Normal ve Spor modlarından birini seçerek pedal hassasiyeti ve direksiyon tepkimelerini değiştirebilirsin. Yeni Mokka’da tamamen elektrikli motorun yanı sıra, yüksek verimli içten yanmalı motor da tercih edilebilir. 1.2 Turbo Benzinli 130 hp motor ve 8 ileri tam otomatik şanzıman, heyecan verici bir sürüş deneyimi sunar.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Marka:
Opel
Stok durumu:
Var
Yapıldığı Yıl:
2023
Kilometre:
100
Versiyon :
1.2
Yakıt:
Beygir gücü (hp):
130
Vites Türü:
Otomatik
Doors:
5
Durum:
Sürücü
Garanti:
Evet
  • +Park Sensörleri
  • +Alaşım Jantlar
  • +Seyir Kontrolü
  • +ABS
  • +ESP
  • +Klima
  • +Deri Kaplama
  • +Xenon