FORD TOURNEO COURİER

Geniş alan:Rahat biniş

Hayat, çok çabuk değişiyor olabilir. Ama siz Ford Tourneo Courier ile bu değişime anında ayak uydurabilirsiniz. FORD TOURNEO COURİER Genişçe açılan yan sürgülü kapılar sayesinde araca rahatça binip inebilir ve özellikle dar park ceplerinde yükleme boşaltma işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Yolcuları ve bagajınızı çeşitli kombinasyonlarda taşıyabilmenizi sağlayan, öne doğru yatırılabilen ve ayrı ayrı katlanabilen arka koltuklar da cabası. Ford Tourneo Courier 708 litrelik bagaj hacmine sahip. Özellikle ayarlanabilir bagaj bölmesi sayesinde bagajdan mükemmel şekilde yararlanmanızı sağlar. Dilerseniz bu bölmeyi, bagajınızı meraklı bakışlardan korumak için daha yüksek bir pozisyonda kullanabilir; ağır veya hassas eşyaları diğer bagajdan ayırmak için alt pozisyonu seçebilirsiniz. Bölmeye ihtiyaç duymadığınızda ise arka koltuklara bitişik şekilde katlayabilirsiniz.

Her açıdan rahatınız düşünülerek tasarlandı

Ford Tourneo Courier, dış tasarımı kadar iç tasarımında da stil ve zarafet barındırıyor. Aracın içine girdiğinizde akıllı ve konforlu koltuklar, şık gösterge paneli ve bol miktarda saklama alanı ile karşılanacaksınız. 6” dokunmatik ekrana sahip Türkçe sesli komutlarla kontrol edilebilen Ford SYNC 3®, yoldayken iletişiminizi ve eğlencenizi maksimum seviyeye taşıyacak. Yolda olmanız hayatla bağınızın kopması anlamına gelmez. Yeni Ford SYNC ®3, gelen aramalardan mesajlarınıza, müzik ve navigasyondan en sık kullandığınız mobil uygulamalara kadar her şeyi 6” dokunmatik ekranıyla kontrol etmenize imkân sağlar. 4” dokunmatik olmayan ekran da mevcuttur.

Akıllı cihaz istasyonu

Akıllı Cihaz İstasyonu, doğrudan armatür taşıyıcısı üstünde yer almaktadır ve akıllı telefonunuzun, MP3 çalarınızın veya navigasyon cihazınızın şarj edildiği sırada daima elinizin altında olmasını sağlar. Müziğinizi Bluetooth üzerinden aracınızın ses sistemine aktarın veya “MyConnection” radyosuna bağlanan bir USB kablosu kullanın. Audio sisteminin fonksiyonlarına USB bağlantısı, ahizesiz konuşma tertibatlı Bluetooth arayüzü dahildir. Kapaklı bölmede cihazınız için yer vardır ve ayrıca bir USB bağlantısı (sadece şarj etmek amacıyla) mevcuttur.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Marka:
FORD
Stok durumu:
Var
Yapıldığı Yıl:
2023
Kilometre:
100
Versiyon :
1.5
Yakıt:
Diesel
Beygir gücü (hp):
100
Vites Türü:
Manual
Doors:
5
Durum:
Sürücü
Garanti:
Evet
  • +Klima
  • +Deri Kaplama
  • +Xenon
  • +Park Sensörleri
  • +Alaşım Jantlar
  • +Seyir Kontrolü
  • +ABS
  • +ESP